Faq

Zapraszamy do kolejnej edycji

Do kogo skierowany jest ten program, czy jeżeli niedawno urodziłam, to coś z niego wyniosę?

Tak. Program skierowaliśmy nie tylko do mam spodziewających się dziecka, ale też do tych, które w tym momencie zmagają się z połogiem, problemami z laktacją i wątpliwościami dotyczącymi opieki nad noworodkiem i niemowlęciem.

Jak wygląda nauka?

Specjaliści przeprowadzą Cię krok po kroku przez poszczególne zagadnienia za pomocą krótkich filmów. Wyjaśnią przy tym poszczególne tematy i zademonstrują odpowiednie ćwiczenia.

Jak długo będę miała dostęp do programu?

Kupując raz ten program, otrzymujesz dożywotni dostęp do materiałów. Możesz z nami zostać tak długo, jak długo będzie istniała Akademia.

Kiedy rozpoczyna się kurs i jak długo trwa?

Kurs rozpoczyna się wtedy, gdy wykupisz do niego dostęp. Otrzymasz nagrania video i inne materiały, a także zostaniesz dodana do tajnej grupy. To od Ciebie zależy, jak szybko przejdziesz kurs.

O co chodzi z zamkniętą grupą i pracą w tej grupie?

Jako uczestnik programu dostaniesz dostęp do zamkniętej grupy Mam kursantek. Będziesz mieć tam możliwość porozmawiania o swoich postępach, obiekcjach, problemach oraz zadawania pytań autorowi programu i innym mamom. W grupie raźniej

Co się dzieje po zakończeniu 8 modułowego programu?

Gratulacje, masz to już za sobą! Zgodnie z nasza umową, masz dostęp do wszystkich materiałów i jesteś gotowa do opieki nad Maluszkiem. Lekcje są tak skonstruowane, że poruszają tematy dotyczące zarówno pierwszych chwil po porodzie, jak i późniejszego okresu. Możesz potrzebować wrócić do wcześniej obejrzanych lekcji  – zdobytą wiedzę należy powtarzać, by została nam w głowie na dłużej.

Co jeśli w trakcie kursu nie będę miała czasu, by na bieżąco śledzić otrzymane materiały?

Nie martw się, nie stracisz dostępu do materiałów. To, co może Ci umknąć, to reakcje innych Mam :). Na pewno to nadrobisz, a jeżeli będziesz miałaś jakieś pytania to zadasz je na naszej zamkniętej grupie lub na najbliższym spotkaniu Q&A.

Czym się różni program Akademia Maluszka i Mamy od innych kursów, materiałów?

Akademia Maluszka i Mamy jest pierwszym kompleksowym programem online pokazującym, jak w prawidłowy sposób opiekować się Maluszkiem i sobą samą po porodzie w oparciu o wiedzę najlepszych specjalistów i doświadczonych matek.

Czego potrzebuję, aby wynieść z kursu jak najwięcej?

Przede wszystkim potrzebujesz dostępu do kursu. 😉 Reszta będzie zależała od Twojego osobistego zaangażowania, zaufania naszym specjalistom i naturalnie wiary we własne siły i możliwości.

Co jeśli nie jestem zadowolony z kursu?

Jeżeli uznasz, że kurs nie jest dla Ciebie, to otrzymasz zwrot pieniędzy. Możesz zgłosić się o zwrot lub zrezygnować z niego. Masz na to 30 dni od daty zakupu. Po prostu napisz na mama@akademiamaluszkaimamy.pl, a zwrócę Ci 100% pieniędzy.

Jak dołączyć do spotkań online?

O wszystkim dowiesz się w 1. tygodniu naszego kursu, gdzie wyjaśnimy Ci dokładnie, jak używać tego programu.

Czy dostanę cały kurs od razu?

TAK!

Potrzebuję polskiej faktury. Czy ją dostanę?

Tak. System jest zintegrowany z platformą do płatności i z usługą iFirma, która po zakupie kursu wyśle Ci na maila fakturę.

Co jeżeli mam z czymś problem lub coś jest niejasne?

Napisz na adres email: mama@akademiamaluszkaimamy.pl

Zapraszamy do kolejnej edycji

PODAJ DALEJ

Jeśli znasz kogoś, kto może być zainteresowany powyższym programem i możemy mu razem pomóc,
to kliknij w przycisk poniżej i pomóż nam w dotarciu do większego audytorium.
Dziękuję !

Udostepnij